AVUKATLAR

Av. Cemre BİNGÖL

Kurucu Ortak

İDARE, VERGİ ve ŞİRKETLER HUKUKU

Avukat Cemre BİNGÖL, Türkiye Odolar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra, Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarında avukat olarak çalışmış ve daha sonra Kor Avukatlık ve Danışmanlık ofisini kurmuştur.

Av. Cemre BİNGÖL, ağırlıklı olarak Şirketler Hukuku, birleşme, bölünme, devralma ve tür değiştirmeler, kurumsal şirketlere danışmanlık hizmeti verilmesi, dava ve icra takiplerine ilişkin tüm hukuki süreçlerin yönetimi, İngilizce ve Türkçe olarak sözleşme hazırlama ve revize etme, şirket kuruluş ve tescil işlemleri, ulusal ve uluslararası yatırımlar alanlarında çalışmaktadır.

Av. Cemre BİNGÖL, aynı zamanda idari yargı alanında da uzmanlaşmış olup idare hukuku ve vergi hukuku alanlarında birçok önemli çalışmaya imza atmıştır. Yükseköğretim Kanunundan kaynaklanan uyuşmazlıklarda deneyim sahibidir.

Av. İrem DOĞAN

Avukat

İDARE, VERGİ ve ŞİRKETLER HUKUKU

İzmir doğumlu olan Av. İrem DOĞAN, Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden onur derecesiyle mezun olmuştur. Ağırlıklı olarak İdare Hukuku, Şirketler Hukuku ve Marka Hukuku alanlarında çalışmaktadır.

Lisans eğitimi boyunca farklı alanlarda da çalışan Av. İrem DOĞAN, Ticaret Bakanlığı tarafından 2019 yılında gerçekleştiren Kooperatifçilik Kursunu başarıyla tamamlamış ve Kooperatifçilik sertifikası almıştır. Arı ve Arı ürünleri üzerine akademik çalışmalara katılmış olup Türk Arıcılık Mevzuatı üzerine yayınlanmış bir çalışması bulunmaktadır.

Av. İrem DOĞAN, İyi derecede İngilizce bilmektedir.

DANIŞMA HATTI

Kor Avukatlık ve Danışmanlık. Bu sitede bulunan bütün içerik, Türkiye Barolar Birliği’nin Meslek Kurallarına uygun şekilde tasarlanmış olup sadece bilgilendirme amaçlıdır.                             

Copyright © KorHukuk 2020