Adalet,
erdemin ta kendisidir...

ARİSTOTELES

Kor Avukatlık ve Danışmanlık Hakkında

Ankara Avukat Ofisi

Mesleğimizde en iyisi olma gayesi ile çıktığımız bu yolda, avukatlık mesleğinin gerektirdiği akademik bilgi birikimi, mesleki tecrübe, iş disiplini, titiz çalışma ve yüksek sorumluluk bilinci ile danışanlarımız ve müvekkillerimize etkin ve gerçekçi çözümler sunmaktayız.

Bilindiği üzere, hukukun birçok farklı alanı bulunmakta ve her bir alan ayrı uzmanlık konusu oluşturmaktadır. Avukatlarımızın her biri, lisans eğitimlerinden bu yana kendi uzmanlık alanlarını belirlemiş ve akademik bilgilerini mesleki tecrübeleri ile harmanlamış, bugüne kadar hukuk dünyasında hatrı sayılır başarılar elde etmiş, donanımlı kişilerdir.

Hukuk büromuz, çalışma alanlarına göre başlıca hukuk davaları birimi, ceza davaları birimi ve idari davalar birimi olmak üzere üç birime ayrılmıştır. Firmamızda, alanında uzmanlaşmış avukatlarımız ve personelimiz marifetiyle, hukuki danışmanlık ve dava takip hizmetleri yürütülmektedir.

DANIŞMA HATTI

Kor Avukatlık ve Danışmanlık. Bu sitede bulunan bütün içerik, Türkiye Barolar Birliği’nin Meslek Kurallarına uygun şekilde tasarlanmış olup sadece bilgilendirme amaçlıdır.                             

Copyright © KorHukuk 2020