SUNDUĞUMUZ ÇÖZÜMLERUzmanlık Alanlarımız

KOR AVUKATLIK ve DANIŞMANLIKGeniş Kapsamlı Hukuk Danışmanlığı

Ekimizi oluştururken farklı uzmanlık alanları için en iyi isimleri belirledik, bu yüzden durumunuz ne olursa olsun, bize tanıdık gelecektir. Türkiye çapındaki ekibimiz, uzmanlığı olağanüstü özen ve empati ile birleştirerek sizi yönlendirir. Gündelik yaşam içinde ortaya çıkan herhangi bir sorunun ne kadar zor olabileceğini, özellikle yasal bir boyut kazandıklarında anlıyoruz. Bu süreçte yanınızda olmak için buradayız.

UZMAN KADRO
Tecrübe ve konuya doğru yaklaşım anlayaşını harmanlayarak size en iyi çözümleri sunuyoruz.
İYİ İLETİŞİM
En iyi stratejiyi oluşturmak için sizi detaylı şekilde dinleyerek bir yol haritası çıkartıyoruz.
KESİN HESAP
Detaylı bir harcama analizi yapılır ve sürpriz ödemelerle karşılaşmazsınız.
DOĞRU HEDEF
Hedefinize ulaşmak için en hızlı ve gerçekçi yolu belirleriz.
TAM KORUMA
Asla tutamayacağımız sözler vermeyiz.

Vergi Hukuku

Ofisimizde, vergi ve ceza ihbarnamelerinin iptali, ödeme emrinin iptali, hatalı vergilendirmelerin düzeltilmesi ve vergi hukuku ile ilgili diğer tüm uyuşmazlıkların yasal takibi yapılmaktadır.

Gümrük Hukuku

Ofisimizde, ithalat ve ihracat prosedürleri konusunda hukuki danışmanlık, gümrük uyuşmazlıklarının idari süreçte çözümü (itiraz yolu), uzlaşma, idare ve vergi mahkemeleri nezdinde dava takip işleri yürütülmektedir.

Mobbing

Mobbing eylemleri, somut olayın özelliğine göre asliye hukuk mahkemesi, idare mahkemesi veya ceza mahkemesinin görev alanına girmekte ve bu nedenle kapsamlı hukuki bilgi gerektirmektedir.

Ticaret Hukuku

Ofisimizde, 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu ve ilgili yasal Mevzuat hükümleri çerçevesinde, ticari işletme hukuku ve şirketler hukukuna ilişkin avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti verilmektedir.

DANIŞMA HATTI

Kor Avukatlık ve Danışmanlık. Bu sitede bulunan bütün içerik, Türkiye Barolar Birliği’nin Meslek Kurallarına uygun şekilde tasarlanmış olup sadece bilgilendirme amaçlıdır.                             

Copyright © KorHukuk 2020